MY SME ROCKY MOUNTAIN TESTOVACIE CENTRUM eBIKEpoint ROCKY MOUNTAIN POWERPLAY ​

V našej predajni eBIKEpoint sme pre Vás pripravili skutočný zážitok. Prídťe si otestovať najlepšie eBIKY od legendárnej kanadskej značky ROCKY MOUNTAIN

Všeobecné obchodné podmienky

Na začiatku nášho rozhodnutia otvoriť testovacie centrum ROCKY MOUNTAIN bola otázka hľadania niečoho výnimočného. Pod pojmom výnimočný sme si predstavovali eBIKE, ktorý nerobí kompromisy. eBIKY ktoré produkuje tento legendárny kanadský výrobca je možné označiť ako pravdepodobne jedny z najlepších na svete.

JAZDÍ SA NA NICH AKO NA NAOZAJSTNOM HORSKOM BIKU, PRETOŽE TO HORSKÝ BIKE AJ NAOZAJ JE.

Rocky Mountain Bicycles je kanadský výrobca bicyklov a eBIKOV so sídlom vo Vancouveri v Britskej Kolumbii. Spoločnosť bola založená v roku 1981 a jej názov je odkazom na pohorie, ktoré sa tiahne od východnej Britskej Kolumbie po juhozápadné Spojené štáty. Bicykle Rocky Mountain sú široko využívané profesionálnymi cyklistami.

Bicykle Rocky Mountain mali svoje začiatky v obchodnom dome vo Vancouveri v roku 1978, kde dvaja muži začali upravovať cestné bicykle značky Nishiki. Pridali na ne širšie pneumatiky, rovné riadítka a vnútorné päťstupňové prevody. Ich cieľom bolo vytvoriť bicykel, ktorý by mohol jazdiť po technických cestách západného pobrežia Kanady. Rocky Mountain Bicycles bola oficiálne založená v roku 1981, pričom Grayson Bain pôsobil ako jej prezident až do roku 1997. V roku 1982 pri spolupráci s dizajnérom rámov Tomom Ritcheyom predstavili svoj prvý horský bicykel “Sherpa”.

V roku 1984 sa predaj bikov Rocky Mountain rozšíril aj mimo Vancouveru a v roku 1989 začali vyvážať svoje biky aj do zahraničia. Spoločnosť sa v priebehu 90 tych rokov rýchlo rozrástla. Tak isto rozšírili aj výrobnú technológiu vo firme aby boli čo najrýchlejšie schopní uspokojiť trh v Spojených štátoch amerických, ale aj inde vo svete. Spoločnosť Procycle Group v roku 1997 získala Rocky Mountin, avšak značka si naďalej zachovala svoju nezávislosť.

Rocky Mountain získal trikrát cenu Mountin Bike Magazine v kategórii najlepší horský bike roku.

OTVÁRACIE HODINY

MÔŽETE NÁS NAVŠTÍVIŤ V ČASE

pondelok - piatok: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 12:00, prípadne individuálna dohoda
nedeľa: ZATVORENÉ, prípadne individuálna dohoda

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Telefón

+421 918 215522

Adresa

Hollého 5350 / 13
034 01 Ružomberok

Email

info@rockymountain.sk